آماده باش اداره کل دامپزشکی استان اردبیل با ساماندهی اکیپهای ثابت و سیار در ایام عید سعید نوروز
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل اعلام کرد: به منظور جلوگیری از هرگونه تخلف بهداشتی در زمینه تولید ، نگهداری و عرضه فرآورده های خام دامی ، 15 اکیپ ثابت و سیار دامپزشکی متشکل از 25 پرسنل فنی و متخصص در ایام عید سعید نوروز به حال آماده باش هستند.
 ١٣٩٧/١٢/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعيه اداره كل دامپزشكي استان اردبيل درخصوص نحوه خريد و نگهداري ماهي قرمز
با عنايت به فرارسيدن عيد سعيد نوروز و شروع فعاليتهاي نوروزي و خريد هزاران قطعه ماهي قرمز جهت زينت سفره هاي هفت سين ، روابط عمومي اداره كل دامپزشكي استان با صدور اطلاعيه اي از عموم شهروندان خواست ، با توجه به اينكه برخي از بيماريهاي مشترك از جمله بيماريهاي پوستي و گوارشي در انسان (بويژه كودكان) از طريق تماس مستقيم با ماهيان زينتي و قرمز منتقل مي شود ، حتي المقدور ماهي قرمز شب عيد خود را از مراكز و اماكن مجاز و معتبر تحت نظارت دامپزشكي تهيه فرمايند.
 ١٣٩٧/١٢/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
به همت اداره کل دامپزشکی استان اردبیل: طرح ملی کنترل بیماری بروسلوز در قالب برنامه آموزشی در استان اردبیل اجراء شد
در راستای آموزش بهره برداران و به منظور تحقق اهداف آموزشی طرح ملی کنترل بیماری بروسلوز در 10 شهرستان این استان و با حضور 814 نفر از گروههای هدف منجمله بهره برداران روستایی و عشایری و نیز با تدریس 28 نفر از کارشناسان دامپزشکی به طور همزمان در 28 محل برگزاری این دوره آموزشی به مدت 6 ساعت در سطح استان برگزار شد.
 ١٣٩٧/١٢/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
شورای هماهنگی ادارات کل دامپزشکی استانهای منطقه 4 کشور در اردبیل برگزار شد
شورای هماهنگی ادارات کل دامپزشکی استانهای منطقه 4 کشور با حضور مدیران کل استانهای آذربایجانشرقی ، آذربایجانغربی، اردبیل ، زنجان و قزوین روز پنجشنبه 16 اسفند در محل اداره کل دامپزشکی استان اردبیل برگزار شد.
 ١٣٩٧/١٢/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با بیستم جمادی الثانی و روز میلاد یاس آفرینش : از بانوان همکار اداره کل دامپزشکی استان اردبیل تجلیل شد
همزمان با فرا رسیدن بیستم جمادی الثانی و زاد روز ولادت فاطمه زهرا (س) و روز زن مدیرکل دامپزشکی استان در معیت مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، معاون توسعه مدیریت و منابع ، رئیس اداره امور اداری رفاه و پشتیبانی ، مسئول روابط عمومی و نیز مشاور امور بانوان این اداره کل با حضور در محل کار بانوان همکار با اهداء لوح سپاس و تاج گل از آنها تجلیل کرد.
 ١٣٩٧/١٢/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نتایج انتخابات چهارمین دوره شورای نظام دامپزشکی استان اردبیل
چهارمین دوره انتخابات شورای نظام دامپزشکی استان همزمان با سراسر کشور در روز جمعه مورخه 23/9/97 با حضور نمایندگانی از استانداری ، فرمانداری ، جهاد کشاورزی، اداره کل دامپزشکی و نظام دامپزشکی استان در محل سازمان جهاد کشاورزی به صورت الکترونیکی و با مشارکت 86 درصدی اعضاء نظام برگزار شد.
 ١٣٩٧/٠٩/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل به منتخبین محترم شورای نظام دامپزشکی استان
اینک که انتخابات چهارمین دوره شورای نظام دامپزشکی استان با اتحاد ویک حرکت دسته جمعی همکاران محترم که در نوع خود بی نظیر است به پایان رسید ؛ بر خود واجب می دانم به رسم ادب و احترام ، خالصانه و صادقانه از همراهی و اهتمام ویژه تک تک همکاران عزيز اعم از بخش دولتی و خصوصی تقدیر و تشکر نموده و صمیمانه این موفقیت را به همکاران منتخب این شورا تبریک و تهنیت عرض نمایم.
 ١٣٩٧/٠٩/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرماندار کوثر : هرچه نظارتهای فنی و بهداشتی دامپزشکی بیشتر می شود به نتایج مطلوبتری در حوزه سلامت جامعه می رسیم
فرماندار کوثر در دیدار با مدیر کل دامپزشکی استان که در محل فرمانداری این شهرستان انجام شد بر ضرورت اهمیت کار دامپزشکی در قبال سلامت عمومی جامعه اشاره کرد و گفت هر چه نظارتهای فنی و بهداشتی دامپزشکی بیشتر می شود به نتایج مطلوبتری در حوزه سلامت جامعه می رسیم.
 ١٣٩٧/٠٩/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب جدید در اداره کل دامپزشکی استان اردبیل
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل با صدور حکمی دکتر علی بهرو را به عنوان سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان خلخال منصوب کرد.
 ١٣٩٧/٠٨/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل: بدون تردید فعالیت های دامپزشکی در حوزه سلامت عمومی جامعه منطبق با اهداف پدافند غیر عامل است
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل در جلسه کارگروه تخصصی بیماریهای قابل انتقال بین انسان و حیوان در حوزه پدافند غیر عامل که با حضور ارگانهای مختلف استانی در محل سالن جلسات این اداره کل تشکیل یافت گفت: بدون تردید فعالیت های دامپزشکی در حوزه سلامت عمومی جامعه و تأمین امنیت غذایی منطبق با اهداف پدافند غیر عامل است.
 ١٣٩٧/٠٨/١٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>

پل ارتباط مردمی سازمان دامپزشکی کشور 1512