چاپ
ارسال به دوست

پیام تبریک مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار

مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی خبرنگار فقید جمهوری اسلامی روز خبرنگار را به اصحاب قلم ، مطبوعات و رسانه ها تبریک گفت.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اردبیل ؛ دکتر صادق صالحی طی پیامی به همین مناسبت گفت: بدون تردید رشد و ارتقاء سطح اطلاعات جامعه مرهون خدمت سریع و دقیق خبرنگارانی است که با عزمی راسخ و اندیشه و تفکری روشن در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی و ارتقاء سطح و اخلاق جامعه گام بر می دارند و ما در حوزه دامپزشکی و در راستای ارتقاء سلامت و بهداشت عمومی جامعه و صیانت از سرمایه عظیم دامی منطقه از این ظرفیت بهره برده ایم.

وی افزود : به راستی خبرنگاران قاصدان امین و راویان صدیق اطلاعات و اخبارند که بی قرار بر مـدار رویـدادهـا و حـوادث می کاوند تا رسالت والای خود را تحقق بخشند.

مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل خاطر نشان کرد بدون تردید مجموعه دامپزشکی استان بیش از هر زمان دیگری نیازمند همکاری ، همیاری و همراهی اصحاب رسانه است و در سالهای  اخیر نقش آفرینی ارزشمند خبرنگاران باعث افزایش اعتماد عمومی و تنویر افکار عمومی به دامپزشکی شده است.

دکتر صالحی در پایان خاطر نشان کرد : اینجانب از طرف خود و به نیابت از همکارانم در مجموعه دامپزشکی استان فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار را مجدداً تبریک و تهنیت عرض نموده از درگاه رفیع و منیع ایزد متعال برای خبرنگاران فقید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای تمام فعالان متخصص و متعهد عرصه خبر و اطلاع رسانی سلامت، پیروزی روز افزون و توفیق خدمت در راه اعتلای ایران اسلامی آرزومندم.

  • کد خبر: ٢٦٥/
  • ١١:٠١ - 1397/05/16/
  • تعداد بازدید: 27
کلید واژه ها

خروج
پل ارتباط مردمی سازمان دامپزشکی کشور 1512